Reference
 • O nás
  • O nás
 • Lidé
  • Lidé
 • Kontakt
  • Kontakt
 • Kariéra
  • Kariéra
 • Finanční služby
  • Finanční služby
 • Realitní služby
  • Realitní služby
 • Novinky
  • Novinky
 • Reference
  • Reference
 • SAB
  • SAB

Reference

Na Karla Višinského jsem dostal doporučení od své partnerky. Musím hned v úvodu napsat, že nejsem vyloženě typ, který by vyhledával finanční poradce a jejich služby. Nicméně v té době jsem již měl nějaké investiční produkty, životní pojistku, pojištění bytu a spoření na důchod zařízené a myslel jsem, že to tak stačí.

S Karlem jsme se setkali společně i s mou partnerkou. Karel se mě ptal na spoustu věcí a chtěl vědět na co má

... celý článek >>

Před asi třemi lety, mi zavolal Karel Višinský ze společnosti myFIN Group s.r.o. s tím, že přebírá moje portfolio po kolegovi, který se o mě staral posledních 5 let a rozhodl se ze společnosti odejít a věnovat se svým snům v zahraničí. Nejprve jsem byla nedůvěřivá, změny nemám příliš v lásce, nicméně jsem věděla, že o mně bylo vždy dobře postaráno v oblasti financí, a proto jsem věřila, že i spolupráce s novým poradcem, Karlem Višinsk&y

... celý článek >>

Na Luboše Krajíčka jsem dostala kontakt před necelými třemi lety od blízkých známých, kteří jsou jeho dlouholetými spokojenými klienty. Musím podotknout, že jsme byli s manželem k těmto službám vždy velmi nedůvěřiví, nicméně nám bylo čím dál víc jasné, že potřebujeme odbornou pomoc s investováním, zajištěním nás i dětí do budoucna a vůbec s nastavením nějakého celkového smysluplného investičn&ia

... celý článek >>

Před lety jsme dostali doporučení na finančního „průvodce“ Luboše Krajíčka. V té době jsme jako rodina měli uzavřeno stavební spoření pro děti, pro nás životní pojištění a běžné pojištění majetku. Upřímně, byli jsme zvědaví, co jiného by nám mohl nabídnout. A světe div se, nabídl – zrevidoval jednotlivé pojistky a spoření, navrhl investice v dlouhodobém horizontu přímo na míru. V průběhu let nám

... celý článek >>

Karla Višinského jsem poznal z opačného strany, kdy byl (a stále je) mým klientem. 

Pojišťovnictví a finanční poradenství jsem do té doby bral jako něco, čím se nechci moc zabývat. 

Lidé, se kterými jsem se do té doby v tomto oboru setkal mi vlastně vždy jen nabídli to, co jsem zrovna poptával bez jakékoliv přidané hodnoty a bez jakékoliv interakce v budoucnu.

Karel je pro mě jedinečný profesionál, který vždy rád p

... celý článek >>

Jmenuji se Jiří Fiřt a spolu s manželkou Sabinou, se věnujeme vrcholovému sportu a pedagogické práci. Hlavně sport, v kterém jsme oba léta, momentálně na postu vedení státní reprezentace sportovní gymnastiky žen, nám plní kalendář téměř úplně.... Sabina je vedoucím pracovníkem centra pohybové přípravy, sportu a rehabilitace na AMU. Volný čas je pro nás opravdu vzácný.

S Lubošem jsme se dali dohromady už před l&eac

... celý článek >>

Karla Višinského znám již z předchozího zaměstnání a vím, že vždy jednal fér. Proto když jsme se znovu potkali při řešení mých finančních záležitostí, jsem ráda, že se mohu spolehnout na někoho kdo pomůže, poradí, má trpělivost vše vysvětlit a doporučí řešení, kterým sám věří. Přeji mu mnoho spokojených klientů a těším se na další spolupráci.

... celý článek >>

Oba dva jsme z minulosti znali množství různých přístupů a společností, které nabízeli finanční poradenství včetně všech možných přidružených možností.

Karel nám ukázal zcela jiný přístup, kterým nám velmi usnadnil spoustu rozhodování, vybírání z mnoha možností, kterým sami nerozumíme, včetně vysvětlení pro a proti u všech nabídnutých alternativ. V neposlední řadě je potře

... celý článek >>

Ráda bych všem doporučila Karla, jako skvělého rádce v oblasti financí. Vážím si vstricneho jednání a respektu k mým požadavkům. Schůzky byly vedeny vždy v přátelském duchu, takže stávají a budoucí spolupráce je jistá. 

... celý článek >>

Karla Višinského znám mnoho let jako čestného, spolehlivého a schopného člověka. Karel mi zcela srozumitelně vysvětlil všechny dotazy a našel optimální řešení.

Ušetřil mi mnoho času s porovnáváním nabídek a hledáním relevantních informací. Karla můžu kdykoliv kontaktovat, když se potřebuji poradit, sepsat, upravit nebo vylepšit smlouvy. Je velmi schopný a při řešení pojistné události Vám aktivně pomůže při kom

... celý článek >>

Kontakt na Míru Nedbala, nám dali naši společní přátelé, v době kdy jsme se neúspěšně snažili získat hypotéku u banky, v níž jsme měli uzavřené i jiné produkty. Po tomto nezdaru jsme byli před první schůzkou nedůvěřiví. Navíc jsme neměli s finančními poradci dobrou zkušenost. O to větší bylo překvapení po našem setkání. S Mírou se vyřizování hypotéky nejevilo jako noční můra. Vše nám vysvětlil a

... celý článek >>

Touto cestou bych  chtěla poděkovat za skvělou práci Karla,takto ochotného člověka,který se snaží vyhovět požadavkům jsem nepotkala. Jeho kladný přístup k zákazníkovi mě nadchnul a budu ho svým známým doporučovat!

... celý článek >>

Své finance do rukou Míry svěřil první z nás Martin. Ať už se jednalo o spoření, různé pojistky či investice, vždy se vybralo to nejlepší řešení. Když jsem začala pracovat, šla jsem automaticky také za ním a společně jsme zařídili vše potřebné, přesně tak, abych byla spokojená já i mé finance. 
Mírovi můžeme kdykoliv zavolat či napsat, když si s něčím nevíme rady a vždy vše vysvětlí, poradí, popřípadě uprav&iacut

... celý článek >>

S Lubošem se znám několik let, takže vím, jaké má finanční dovednosti a schopnosti, tudíž nebyl žádný pochyb o tom, abych mu svěřil své finance.  Řešil jsem s ním např. hypotéku či různé pojistky ať už na byt, dům nebo svou osobu a vždy pro mě vybral to nejlepší. Doporučil jsem ho i své přítelkyni a ta je nadšená. Shodli jsme se na tom, že vždy přijdeme do příjemného a přátelského prostředí, kde samozřejmě vyřeší

... celý článek >>

Jsem zdravotní sestra, matematika nikdy nebyla mou nejsilnější stránkou a o finančním prostředí jsem toho nikdy nevěděla mnoho.

Nabídku na služby finančního poradce jsem dostala několikrát a nikdy s valným výsledkem. Dokonce jsem měla pocit, že jsem několikrát naletěla.

I proto jsem na první schůzku s Lubošem nešla příliš ochotně, i přesto, že se jednalo o doporučení mých blízkých.

Nic méně, od mé první schůzky s Lu

... celý článek >>

IT Administrátoři

S Petrem se známe už hodně let a když jsem začal řešit svoje finance, věděl jsem, že se mám obrátit právě na něj. Hned se pustil do úpravy pojistek, půjček a taky jsme začali řešit investice. Díky tomu se nemusím obávat o moje finace do budoucna.

Když jsem zhruba před třemi lety poznal svoji životní lásku, okamžitě jsem jí doporučil, aby svoje finance svěřila Petrovi. Díky jeho osobytému a zodpovědnému přistupu je i ona bez starostí ohledně financí do budoucna.

... celý článek >>

Fyzioterapeut

Již více jak 20 let provozuji soukromou praxi fyzioterapie, jsem jak se říká „svým pánem“. Pracovní a veškeré další, i finanční záležitosti jsem zvyklý řešit sám. Do nedávna jsem si myslel, že vše dělám opravdu dobře. Z tohoto omylu mne vyvedl Luboš, který mne prakticky ukázal, že finance se dají dělat i jinak - lépe. 

Od té doby řeším vše výhradně s Lubošem a myFIN Group. 

... celý článek >>

Novinář

Než jsem se dostal do rukou Lubošovi a Petře, měl jsem o finančních poradcích jasnou představu. Přiznávám, že to nebylo nic lichotivého. Pak jsem ale dostal kontakt na Luboše s tím, že v oblasti financí jde doslova o kouzelníka. Přiznávám, že mi trvalo několik měsíců, než jsem se mu odhodlal zavolat. Reference byly totiž až moc dobré, aby to byla pravda. Pak jsem ale zvedl telefon a vytočil jeho číslo a od té doby lituji každé minuty, kterou jsem promrhal. V Lubošovi a Petře jsem totiž

... celý článek >>

Profesionální hasič

Na Míru Nedbala jsem dostal doporučení od mého kamaráda, který o něm neřekl nic špatného. V tu chvíli jsem si myslel, že Míra bude finanční poradce jako každý jiný. Přes to jsem si řekl, že se s ním sejdu a poslechnu co nabízí.

Hned po první schůzce jsem uznal, že s jeho přístupem a chováním ke klientům se od ostatních poradců velice liší „V dobrém slova smyslu“.

Když jsem spadl ze střechy a bezpečně ležel

... celý článek >>

Majitel firmy OS-KOM

Má-li člověk hlavu plnou starostí s rodinou, podnikáním, společností a třeba i zdravím, je téměř nemožné mít dobrý přehled o finančních produktech.

Na to bychom měli mít profesionála, osobu znalou a spolehlivou, jde přeci o peníze.

Na začátku spolupráce je to vždy loterie, vybudovat důvěru trvá roky, ovšem já to s partou kolem Luboše trefil už v roce 2005 a neměnil bych.

Pokud víte, kam zavolat, když Vás napří

... celý článek >>

Manažer informační bezpečnosti

S Lubošem jsem v pravidelném kontaktu asi od roku 2007, kdy mi byl doporučen kamarádem. V té době jsem byl ke službám finančních poradců velmi nedůvěřivý, měl jsem založené důchodové spoření, ukládal jsem si 200 Kč měsíčně a neměl jsem žádnou dlouhodobou finanční strategii.

K první schůzce jsem se nechal přesvědčit až s argumentem, že nemusím nic podepisovat a když nebudu spokojen, nemusíme se už nikdy potkat. 

A tak to vše začalo první schůzkou,

... celý článek >>

Bezpečnostní pracovník, Letiště Praha, a.s.

Na Míru Nedbala jsem dostal doporučení od mé bývalé přítelkyně. Z důvodu špatné předchozí zkušenosti, jsem se dlouho s Mírou odmítal setkat.

Časem jsem však pocítil potřebu zrevidovat stávající smlouvy včetně návrhu, jak naložit s volnými finančními prostředky, proto jsem nakonec souhlasil a ke schůzce svolil. Již při prvním setkání mě mile překvapil Mirkův profesionální a zároveň lidský přístup k

... celý článek >>

Advokát

S Lubošem jsem v kontaktu už od roku 2006, kdy pro nás zajistil výhodnou hypotéku (po kterém následovalo opakované úspěšné přefinancování v návaznosti na skončení fixací a získání výhodnějších podmínek v jiné bance).

Od té doby jsem Lubošovi a jeho týmu svěřil prakticky veškerou správu volných finančních prostředků k investování, kdy si cením zejména j

... celý článek >>

Advokát v české advokátní kanceláři, zaměření na obchodní právo, ICT právo a veřejné zakázky

S Petrem řešíme mé finance již deset let. Petrův osobní přístup, který vždy zohledňoval moji aktuální životní a ekonomickou situaci, vedl k tomu, že nám spolupráce vydržela až do dnes.

S příchodem rodiny, dětí a realizace snu o vlastním bydlení jsem teprve pořádně docenil výhody naší dlouhodobé spolupráce a jednotlivých produktů a jejich nastavení, které jsme s Petrem dali dohromady a průběžně ladili. 

 

... celý článek >>

Jednatelka PIRATES PRESS EUROPE, s.r.o.

S Lubošem a jeho týmem se neznáme dlouho, ale můj bratr Karel je s nimi v kontaktu asi 10 let. Přesto, že mi Karel v minulosti několikrát doporučoval se s nimi potkat a poznat jejich práci a péči, nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. Přiznávám, že toho dnes trochu lituji, ušetřila bych spoustu peněz, ale především také času, energie a starostí.

Například koncem minulého roku jsem se nečekaně dostala do „neřešitelné“ situace s vypořád&a

... celý článek >>

Development operations manager

Díky manažerskému postu a rodině je pro mě důležitá úspora času, otevřené jednání, kvalita finančního portfolia a jistota, že vše běží, jak má.
Spolupracujeme s Lubošem přes 10 let a společně věcně diskutujeme o mých cílech a prioritách pro ochranu a budování majetku a rodiny.
Jako bonus navíc získávám nízké poplatky u investic a nadstandardní slevy u hypoték a pojistek.

... celý článek >>

Podnikatel IT databáze, podnikatel logopedie

Na Luboše Krajíčka jsem dostal doporučení od kamaráda pro případ, že bych chtěl zrevidovat své smlouvy a finance. Ze začátku jsem byl skeptický kvůli předchozím špatným zkušenostem a nevěřil jsem, že bych v této “branži” narazil na někoho slušného a kvalitního

... celý článek >>

zavřít